Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /homepages/23/d16138131/htdocs/ezi/includes/mx_file.php on line 266
ENDZEIT INDUSTRY - Tempelhofer Feld'de audiovisuel kurgu

ENDZEIT INDUSTRY

music - performance - art

 

Container Protokolle Vol. 1 Feat. 44 Boyz gerçekliğin postdramatik senaryosu olarak adlandırılabilinir.Bilgilerin toplanıp birleştiği bir envanter .Zamansal bir belge .Bu ,konteyner içinde bir çok yorumlamaların yapıldığı bir sanat objesi, bir barınak, korkunun hissedildiği bir yer ,bir üs ,bir idare merkezi ,anonim bir oda ,bir sığınak,bir laboratuvar olabilir."Bu benim sesim?hiç kimse benim sesimi benden alamaz.Ben konteynerin içindeyim,sanatın koruyucu perdesi altındayım.Görünürlüğüme ben karar veririm ,senin bildirmeye hakkın yok."

Endzeit Industry ve Taschengeldfirma e.V. Berlin'li gençlerle Container Protokolle Vol. 1 Feat. 44 Boyz adı altında işitsel-görsel bir tesisat kurdular. Bu proje ekim ayı sonuna kadar cuma ve pazar günleri saat 14.00-18.00 arasında Taschengeld firmasının Tempelhofer Feld 'deki konteyner atölyesinde gezilebilinir.İstek üzerine gruplar için projeyle ilgili tanıtım yapabiliriz. Sizleri bekliyoruz.

Proje ekibi: Dzheyhan, Ervin, Isko, Kyamil, Maksim, Orhan, Salih

Managed and produced by: Talu Tüntas, Toby Dope, Mehmet Can Kocak, Volkan T error

A project by Endzeit Industry und Taschengeldfirma e.V. gefördert durch den Berliner Projektfonds Kulturelle Bildung


Zurück ]
 

   

FOLLOW US

ADD US @ YOUTUBE ADD US @ SOUNDCLOUD ADD US @ FACEBOOK ADD US @ TWITTERADD US @ VIMEO