ENDZEIT INDUSTRY

music - performance - art

 

O ŞİMDİ MAHKUM

2005


Buch/Senaryo: Levent Kazak
Regie/Yönetmen: Abdullah Oğuz
Musik/Müzik: Diĝerlerin Yanında / Killa Hakan produced by Volkan T


Askerlik bitmiş, iki yıl sonra… Oldukça başarısız bir iş kariyeri olan Levent (Levent Kazak) "O ŞİMDİ MAHKUM" adında bir sitcom senaryosu yazıp, başrolü oynamasını istediği Athena grubunun solisti Gökhan'ın peşine düşer. Büyük bir aksilik sonucu başları belaya giren iki arkadaş hiç alışık olmadıkları bir dünyanın içine, hapise düşüp, verildikleri koğuşta eski arkadaşları Karlıdağ (Yavuz Bingöl) ile karşılaşır. Ve bir anda kendilerini yeraltı dünyasının bir hesaplaşması içinde bulurlar. Kahramanlarımız, bazen soluk kesen bir maceranın, bazen gözleri dolduracak bir hüznün, bazen kahkahaların, bazen de yüreğinizi hoplatan bir hikayenin içine girerler. Yeraltı dünyasının Numan abisini dünyaca ünlü perküsyon ustası Burhan Öçal canlandırdı. Sağkolu Sadık Kazım'ı Erkan Can, Koko Niyazi'yi Zafer Algöz, sevgilisi Katerina'yı ise Fadik Atasoy oynadı. Karlıdağ'ın sevgilisi Suzan'ı Ayça İnci, Suzan’ın kocasını Menderes Samancılar (Osman), Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz'un sevgilisini Melisa Sözen, Numan'ın baş düşmanlarını ise, Ali Atay (Gürgen Çiftgör) ve Özbek Yıldız (Sürmeli) canlandırdı.Nach einer ziemlich erfolglosen beruflichen Karriere schreibt Levent (Levent Kazak) am Drehbuch zu einer neuen Sitcom mit dem Titel "In the Jail now" und jagt Gökhan (Gökhan Özoguz), dem Solisten der Gruppe Athena, hinterher, den er gern die Hauptrolle spielen lassen möchte.

Als sie von Pech verfolgt in die Tinte geraten, landen die beiden Freunde in einer ihnen völlig unbekannten Welt, nämlich im Gefängnis, wo sie in der Zelle auf ihren alten Wehrdienst-Freund Karlidag (Yavuz Bingöl) treffen. Und so finden sie sich plötzlich inmitten einer Vergeltungsaktion der Unterwelt wieder.

Unsere Helden geraten mitten hinein in ein atemberaubendes Abenteuer... Manchmal in einen Kummer, der einem die Augen mit Tränen füllt, und manchmal in lautes Gelächter, und dann wieder in eine Geschichte, die einem das Herz vor Freude im Leib hüpfen lässt.

"In the Jail now" ist nach "He is in the army now" der zweite Teil einer als Trilogie geplante Filmserie.

Darsteller/Oyuncular: Yavuz Bingol, Burhan Öcal, Ayça Inci, Erkan Can, Gökhan Özoguz, Levent Kazak, Zafer Algöz, Fadik Sevin Atasoy, Melisa Sözen, Nurseli Idiz, Peker Açikalin

Dagitici Firma: Green Pine Studios


Zurück ]
 

   

FOLLOW US

ADD US @ YOUTUBE ADD US @ SOUNDCLOUD ADD US @ FACEBOOK ADD US @ TWITTERADD US @ VIMEO